USŁUGI BUDOWLANE I INNE

Jesteśmy niezastąpieni przy zleceniach nietypowych, wymagających szczególnych kompetencji i zaplecza technicznego. Nasze mocne strony to:

Doskonałe zaplecze maszynowe

Oferujemy swoje usługi we wszystkich pracach budowlanych wymagających użycia specjalistycznego sprzętu. Dysponujemy dywizją sprzętów zdolnych do podejmowania wszelkich wyzwań w dziedzinie szeroko pojętych usług budowlanych jak i okołobudowlanych. Począwszy od niwelacji terenów przez eksploatacje złóż do asysty dużym sprzętem na placach budów jak również przywracając tereny do stanów poprzednich, prowadząc rekultywację.  Wykonujemy zadania powierzone w sposób sprawny, terminowy, rzetelnie podchodząc do wycen.

  • Koparki gąsienicowe klasy Volvo 360 CL wyposażone są w młoty, łyżki, łyżki skalne
  • Koparko – ładowarki klasy Terex TLB990 wyposażone w młoty, szczęki kruszące, łyżki trapezowe (budowa i odmulanie odwodnień liniowych), łyżki skarpowe oraz podsiębierne różnych szerokości.

Działamy na terenie całego kraju

Nasze sprzęty (koparki, ciężkie ładowarki kołowe, koparko – ładowarki) przemieszczają się na indywidualnych, modelowo dedykowanych naczepach niskopodwoziowych. Gwarantuje nam to szybkie i sprawne dotarcie do celu i natychmiastowe rozpoczęcie realizacji zadania.

Realizujemy budowy i rozbiórki

Przy pomocy wysokowydajnego i wyspecjalizowanego sprzętu realizujemy budowy i rozbiórki, a nasi operatorzy to wyselekcjonowana, zgrana grupa, która przy ciągłej współpracy między sobą może realizować nawet najbardziej nietypowe i trudne zadania, systematycznie zwiększając umiejętności są bezkonkurencyjni na rynku.

Zainteresowała Cię oferta? Masz pytania? Skontaktuj się z nami!