Kontakt

Robert Klarzyński – Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

Tel. 605 321 322                robert@birex.net

Dariusz Golka – Dyspozytor kolejowy

Tel. 607 321 155                darek@birex.net

Radosław Stenclik – Dyspozytor kolejowy

Tel. 609 538 445                radis@birex.net

Wojciech Krychowski – Dyspozytor kolejowy

Tel. 607 096 914                wojtek@birex.net

Łukasz Rydz – Dyspozytor kolejowy

Tel. 730 321 595                lukasz@birex.net

Michał Król – Kierownik ds. transportu i logistyki

Tel.  607 605 975                krol@birex.net

Damian Pietrzak – Dyspozytor

Tel.  607 046 447                damian@birex.net

Dawid   Urbaniak – Dyspozytor

Tel.  730 118 610           dawid@birex.net

Marek Jędrzejczak – Dyspozytor

Tel. 697 709 796            marek@birex.net

Banaszak Mariusz – Koordynator ds. transportu kołowego

Tel. 607 885 361            mariuszbanaszak@birex.net

Robert Klarzyński – Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

Tel. 605 321 322                robert@birex.net

Perdziak Leszek – Kierownik ds. technicznych

Tel. 605 321 415                leszek@birex.net

Paliwa

Banaszak Mariusz – Koordynator ds. transportu kołowego

Tel. 607 885 361                mariuszbanaszak@birex.net

Kruszywa

Joanna Ratajczak

Tel. 607 601 249                asia@birex.net

Właściciel

Radosław Banaszyński  |  Tel. 601 566 947  |  radek@birex.net

Regina Uniejewska

Główna księgowa

Tel. 62 747 88 68
birex@birex.net

Anna Banaszyńska

Z/ca głównego księgowego

Tel. 693 766 762
birex@birex.net

Joanna Ratajczak

Dział księgowości

Tel. 607 601 249
asia@birex.net

Barbara Barankiewicz

Dział fakturowania

Tel. 607 601 529
basia@birex.net

Agnieszka Trybek

Dział windykacji

Tel. 607 601 249
aga@birex.net

Hanna Sołtysiak

Dział kadr

Tel. 607 601 529
hania@birex.net

Justyna Ratajczak

Dział kadr

Tel. 607 601 529
justyna@birex.net

Alicja Trawińska

Dział kadr

Tel. 607 601 529
alicja@birex.net